Frigotek Chiller

Frigotek Chiller
Yetkili Kişi
Akbey KIR
Adres
129/15 Sk. No:19 4.San.Sitesi Bornova izmir
İl
Firma Hakkında

"Firmamız chiller,hava soğutmalı chiller,su soğutmalı chiller, chiller su soğutma sistemleri imal etmektedir.Türkiyenin gerçek kapasite değerleri ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan yüksek verimli chillerlerimiz su soğutma ile ilgili bütün sorunlarınızı çözer, ürününüzün verimini ve kalitesini arttırır.

Chillerlerimiz CE belgelidir.

Su soğutmalı,küresel ısınmadan etkilenmeyen, yüksek verimli chillerlerimiz, Türkiyenin ilk ve su soğutma kulesi, kondenser pompası dahil, tam otomatik tak/çalıştır tipi kullanıma hazır tek su soğutmalı chilleridir.

Mini chiller bir çok sanayiin ihtiyaç duyduğu küçük kapasitedeki soğuk su ihtiyacını karşılayan küçük ebatlı, yüksek verimli, uygun fiyatlı bir FRİGOTEK ürünüdür.3 Yıldır ürettiğimiz bu cihazımız plastik sanayii, CNC tezgah soğutması, lazer kesim uygulaması, kimya sanayii, cam sanayii, sabun kalıp soğutma, matbaa ,mermer kesim, su jeti, vakum paketleme soğutması, taban soğutması v.b işlerde başarı ile kullanılmaktadır.

Mevcut tüm müşterilerimizin memnuniyeti,gelecek en büyük müşterilerimizin garantisidir."

İş Telefonu
0232 375 63 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.