Hoş Geldin, Mühendis!

Tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının yer aldığı forum sayfamıza kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra tüm ders notlarına, teknik dokümanlara erişim sağlayabilecek, sorularınızı sorup cevaplar verebileceksiniz. Sitemiz tamamiyle ücretsiz olmakla birlikte Mühendis Puanı sistemi uygulamaktadır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Premium Abonelik 📢

Premium abonelik ile sitemizi reklamsız gezebilir, dosyaları sınırsızca indirebilirsiniz.

Daha Fazlası

[Muhendisiz.NET] Tekrar Sizlerleyiz! 🎭

Mühendisiz.NET sitesi forum ve blog sayfası olarak tekrar yayın hayatına başladı. 🤩 Sizlerde forum sayfamıza üye olabilir ve mühendis topluluğumuza katılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Mühendis Puanı Sistemi🏆

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesini benimsemiş olmamız nedeniyle Mühendis Puanı sistemini uygulamaya aldık. Dökümanları indirebilmek için bazı paylaşımlarda bulunmalısınız. 📨

Daha Fazlası
  • Dosya indirebilmek için 2 Mühendis Puanına ihtiyacınız var. Konuya yorum atarak 1 MP Not paylaşarak 6 MP kazanırsınız.
    Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. (Mühendislik Puanı (MP) Nedir?)
  • Mühendis Puanı kazanmaya vakti olmayanlar için ücretli premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.
    (Premium Üyelik SATIN AL)

Mühendislik Puanı (MP) Nedir?

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,074
BÖLÜM
Makine Müh
Tüm mühendislere, mühendis adalarına ve kendini mühendis olarak görenlere merhaba,

Mühendis sitemiz "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" felsefesi üzerine kurulmuştur bu nedenle Mühendis Puanı sistemi aktiftir.

Ders notu / Doküman / Föy vs. indirmek için 2 Mühendis Puanı'na (MP) ihtiyacınız vardır. Puan kazanabileceğiniz aktiviteler aşağıda yer almaktadır.

Kayıt Olmak: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Doküman Yüklemek: 6 Mühendis Puanı Kazandırır.
Yüklediğiniz Dokümanın İndirilmesi: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konu Açmak: 2 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konulara Mesaj Yazmak: 1 Mühendis Puanı Kazandırır.

Yukarıdakilerin hiç birini yapamayacak durumdaysanız, zamanınız yok ise ücretli üyelik satın alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: Ücretli Üyelik

Son düzenleme:

ugurlu

Mühendis
Mühendis Puanı
50
BÖLÜM
Makine Müh
Admin kayıt oldum puan alamadım, bir konuya cevap yazdım puan alamadım. şu an 5 puanım olması lazım ama ortada puan yok ve dosya indiremiyorum. sanırım buradan ayrılacağım, mühendis heleki makine mühendisi beklemeye gelmez

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,074
BÖLÜM
Makine Müh
Admin kayıt oldum puan alamadım, bir konuya cevap yazdım puan alamadım. şu an 5 puanım olması lazım ama ortada puan yok ve dosya indiremiyorum. sanırım buradan ayrılacağım, mühendis heleki makine mühendisi beklemeye gelmez
Merhaba,
Uyarınız için çok teşekkür ederim. Sayfamız henüz emekleme aşamasında olduğu için bazı sorunları olabiliyor. Kayıt olunduğunda gelmeyen mühendis puanı hatasını düzelttik. Bunu telafi etmek için tarafınıza bir miktar hediye mühendis puanı gönderdik.

Bu hatayı daha önce farkedip çözmediğimiz için özürlerimizi sunuyoruz.

nurcan yılmazlar

Mühendis
Mühendis Puanı
21
BÖLÜM
Makine Müh
Tüm mühendislere, mühendis adalarına ve kendini mühendis olarak görenlere merhaba,

Mühendis sitemiz "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" felsefesi üzerine kurulmuştur bu nedenle Mühendis Puanı sistemi aktiftir.

Ders notu / Doküman / Föy vs. indirmek için 2 Mühendis Puanı'na (MP) ihtiyacınız vardır. Puan kazanabileceğiniz aktiviteler aşağıda yer almaktadır.

Yukarıdakilerin hiç birini yapamayacak durumdaysanız bu konunun altına Mühendis puanı taleplerinizi iletebilirsiniz. Forum yetkilileri en kısa zamanda sizlere mühendis puanı (MP) aktaracaktır.
merhaba
diğer enerji yöneticiliği çıkmış sınav sorularına ulaşmak istiyorum
yardımcı olursanız sevinirim.
birde enerji yöneticiliği ile ilgili bir kaynak kitap varmı?

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,074
BÖLÜM
Makine Müh
merhaba
Merhaba,
Aşağıdaki bağlantıdan tüm sorulara erişebilirsiniz. Enerji yöneticiliği için aldığınız eğitimde verilen dokümanlar dışında kaynak bir kitap bulunmuyor.

https://www.muhendisiz.net/forum/kaynaklar/kategori/makine-muhendisligi.8/

hsyn0044

Mühendis
Mühendis Puanı
20
BÖLÜM
Elektrik Müh
merhaba
hocam aynı durumdan muzdaribim. Bulursanız..... iletir misiniz rica etsem

Moderatör tarafında düzenlendi:

nurcan yılmazlar

Mühendis
Mühendis Puanı
21
BÖLÜM
Makine Müh
merhaba,
puan toplayamıyorum , dolayısıyla dosyaları da indiremiyorum
yardımcı olursanız sevinirim

ozkuAn

Mühendis
Mühendis Puanı
20
BÖLÜM
Makine Müh
Tebrik ediyorum arkadaşlar siteniz güzel olmuş. Üye olarak 4 MP kazanmıştım ancak Enerji Yöneticisi sınav sorularından 2 sini indirdim ve harcadım. Geride kalanları indirebilmem için 2*8=16 MP ye ihtiyacım var. Sınav yaklaşıyor yardımcı olun lütfen :)

enis

Mühendis
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Elektrik Müh
Bu kısıtlama biraz boş yorum yapmaya itti, fakat daha içeriği dolu yorumlar yapmaya gayret göstereceğim

ahmetin

Mühendis
Mühendis Puanı
1
BÖLÜM
Elektrik Müh
Enerji yöneticisi sınavı ile ilgili çıkmış sorular hangi tarihlere aittir? Ya da güncellik durumu nedir? Bildiğiniz gibi bir çok sınır değer ya da mevzuat sürekli değişiklik gösteriyor. 5 sene önce bir soruya verilmiş olan "x" cevabı şuanda doğru olmayabiliyor.

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,074
BÖLÜM
Makine Müh
Enerji yöneticisi sınavı ile ilgili çıkmış sorular hangi tarihlere aittir? Ya da güncellik durumu nedir? Bildiğiniz gibi bir çok sınır değer ya da mevzuat sürekli değişiklik gösteriyor. 5 sene önce bir soruya verilmiş olan "x" cevabı şuanda doğru olmayabiliyor.
Soruların çıktığı yıllar çok değişken. 2010 yılında çıkan soru da var, 2019 yılında çıkanda. Mevzuat dediğiniz gibi neredeyse sürekli değiştiği için en güncel mevzuata çalışmalısınız. Mevzuat dışındaki teknik konular, formüller değişmez. Bu sorulara güvenebilirsiniz.

ahmetin

Mühendis
Mühendis Puanı
1
BÖLÜM
Elektrik Müh
Soruların çıktığı yıllar çok değişken. 2010 yılında çıkan soru da var, 2019 yılında çıkanda. Mevzuat dediğiniz gibi neredeyse sürekli değiştiği için en güncel mevzuata çalışmalısınız. Mevzuat dışındaki teknik konular, formüller değişmez. Bu sorulara güvenebilirsiniz.
Teşekkürler

fatma

Mühendis
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Enerji Sist. Müh

Yukarıdakilerin hiç birini yapamayacak durumdaysanız bu konunun altına Mühendis puanı taleplerinizi iletebilirsiniz. Forum yetkilileri en kısa zamanda sizlere mühendis puanı (MP) aktaracaktır.

iyi günler admin,kayıt oldum lakin puan yüklemesi olmadı siteyi yeni keşfettim sınava da az kaldı yardımcı olabilir misiniz ?

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,074
BÖLÜM
Makine Müh
Kayıt olduğunuzda puanınız gelmiş görünüyor. Yazdığınız 1 mesaj ile şu an 5 Mühendis Puanınız bulunuyor.

Son kaynaklar