RD Grup

RD Grup
Firma Adı:
RD Grup
Yetkili Kişi:
Kemal Kılıç
Adres:
Kısıkköy Sanayi Sitesi, Saim Çıkrıkçı Cad. No: 103/105 Kısıkköy – Menderes izmir
İl:
Firma Hakkında:

RD Grup Enerji Dönüşüm ve İklimlendirme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiyede Isıtma Soğutma ve Klima sektörünün çeşitli alanlarındaki mühendislik birikimlerini değerlendirerek özgün artı değerler yaratmak üzere, 2003 yılı başında İzmir’de hayata atılmıştır. RD Grup, yeni kurulmuş olmasına rağmen, grubu oluşturan takım sayesinde sektörde kazanılabilecek geniş bilgi ve deneyimleri bünyesinde taşımaktadır.

Isıtma,soğutma,havalandırma gerektiren kapalı ve açık alanlar için ekonomik ve max. konfor sağlayacak şekilde teknolojik ürünler sunmaktadır.

RD Grup kendi tasarımları olan ürün ve sistemlerin yanında OEM olarak ürettirilen RD Grup markalı ürünleri piyasaya sunmakta ve BPS Clima’nın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu sayede çok geniş ve kaliteli bir ürün gamını soğutma, iklimlendirme ve havalandırma sistem çözümlerinde kullanmaktadır.

RD Grup deneyimini ve özgün çalışma tarzını çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunarak sektöründeki diğer firmalarla paylaşmaktadır.

İş Telefonu:
0232 257 53 11
Fax:
0232 257 50 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.