RD Grup

RD Grup
Yetkili Kişi
Kemal Kılıç
Adres
Kısıkköy Sanayi Sitesi, Saim Çıkrıkçı Cad. No: 103/105 Kısıkköy - Menderes izmir
İl
Firma Hakkında

RD Grup Enerji Dönüşüm ve İklimlendirme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiyede Isıtma Soğutma ve Klima sektörünün çeşitli alanlarındaki mühendislik birikimlerini değerlendirerek özgün artı değerler yaratmak üzere, 2003 yılı başında İzmir'de hayata atılmıştır. RD Grup, yeni kurulmuş olmasına rağmen, grubu oluşturan takım sayesinde sektörde kazanılabilecek geniş bilgi ve deneyimleri bünyesinde taşımaktadır.

Isıtma,soğutma,havalandırma gerektiren kapalı ve açık alanlar için ekonomik ve max. konfor sağlayacak şekilde teknolojik ürünler sunmaktadır.

RD Grup kendi tasarımları olan ürün ve sistemlerin yanında OEM olarak ürettirilen RD Grup markalı ürünleri piyasaya sunmakta ve BPS Clima'nın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu sayede çok geniş ve kaliteli bir ürün gamını soğutma, iklimlendirme ve havalandırma sistem çözümlerinde kullanmaktadır.

RD Grup deneyimini ve özgün çalışma tarzını çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunarak sektöründeki diğer firmalarla paylaşmaktadır.

İş Telefonu
0232 257 53 11
Fax
0232 257 50 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.