Nur Soğutma

Nur Soğutma
Yetkili Kişi
Mehmet AL
Adres
altıntepsi mh. ordu cd. no:42 Bayrampaşa istanbul
Firma Hakkında

Nur Soğutma olarak ihtiyaç duyduğunuz herzaman yanınızda olmaya hazırız.

Klima, iklimlendirme, ısıtma, soğutma ve doğalgaz hizmetlerimiz ile, tecrübemiz ve kaliteli ekibimizle sizlere güvenli huzurlu ve konforlu ortamlar hazırlamak amacındayız.

Yüksek kalite standartları ile çeşitli marka klima, kombi ve hava perdelerinin; satış, servis ve bakımları konularında müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmaktayız.

Teknoloji gelişimlerini sürekli takip etmek, yeniliklere açık olmak ve bu yenilikleri eğitim programlarımızla servis elemanlarımıza indirgemek siz değerleri müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek içindir.

Personel kalitemizin yanı sıra, hizmetlerimizde kullandığımız teknolojik ölçüm, kontrol cihazları, servis ve personel gücümüze güç katmaktadır. Ekiplerimizin kullandığı bu aletler, verdiğimiz hizmetlerin çok daha kaliteli ve çok daha çabuk olmasının yanı sıra siz değerli müşterilerimizin para ve zaman kaybını da engellemek içindir. Kullanmakta olduğumuz tüm ölçü kontrol aletleri, TSE ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmış cihazlardır.

Her türlü hizmet talepleriniz için firmamız ile anında irtibata geçebilirsiniz.

İş Telefonu
212 565 29 95
Fax
212 565 29 95

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.