Nova Soğutma

Nova Soğutma
Yetkili Kişi
Mustafa Gürlevik
Adres
Soğanlık Yeni Mahalle Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:1 A/Blok D:26 Kartal/Soğanlık
Firma Hakkında

Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Depoları ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve de ürünün doğal özelliğini bozmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Hayvansal ürünler, Tarımsal ürünler, Su ürünleri, Unlu Mamüller, Tıbbi ve Medikal ürünler vb. gibi erken bozulma riski olan tüm ürünlerin ilk aşamasından son aşamasına kadar yani üretiminden başlanılarak tüketimine kadar Soğuk Hava Deposunda muhafazası gerekmektedir. Novacold markamız ile Anahtar Teslim Soğuk Hava Depoları, Et Entegre Tesisleri, Yaş Sebze ve Meyve Soğuk Hava Deposu, Şok Odaları, Donuk Odalar, Narenciye Soğuk Hava Depoları, Unlu ve Sütlü Mamül Depoları, Dondurma Soğuk Hava Deposu, Otel Soğuk Odaları, Tıbbi ve Medikal Soğuk Odalar, Evsel ve Tıbbi Atık Depoları, Aşı Soğuk Odaları, Konteyner Soğuk Odaları, Restaurantlar, Proses Soğutma Alanları,
Yemekhaneler, Catering Soğuk Odaları, Restaurantlar vb için gerekli olan tüm soğutma ve soğuk hava depoları ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. En küçük m²’den en büyük m²’lere kadar sınırsız hizmet sunmaktayız.

İş Telefonu
0216 377 94 00
Fax
0216 377 94 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.