Naturel Soğutma

Naturel Soğutma
Firma Adı:
Naturel Soğutma
Yetkili Kişi:
Şükrullah TUNCA
Adres:
Vatan Mah. Ar Sok. Güldallar11 San.Sit.Mo:26/23 Bayrampaşa İstanbul
Firma Hakkında:

* Naturel Soğutma Isıtma Makina Mekanik Ve Termik Cihazlar 15 yılı aşkın tecrübesi ile konusunda öncülüğünü her zaman korumuştur.

* Soğutma, Isıtma tekniği ve taahhüt konuları başta olmak üzere, konularında ihtisas sahibi olmuş ve 15 yılı aşan bir sürede edinmiş olduğu bu deneyimi ve bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktadır.

* Üstün teknolojiyi sizlere sunmayı, kaliteyi yakalamanızı ve farklılığı hissettirmeyi amaç edinmiş olan firmamız, ticareti dürüstlük anlayışı ile bağdaştırmayı başarmış ender firmalardandır.

* Firmamız üretimini ve satışını gerçekleştirdiği kendi cihazlarının yanı sıra sektörde bilinen bütün yerli yabancı marka cihazların garanti kapsamı sonrasında Bakım, Onarım, Tamir hizmetlerinin yanı sıra bireysel ve kurumsal müşterilerine özel sunmuş olduğu sözleşmeli, ekonomik maliyetli senelik periyodik bakım anlaşması ile soğutma, ısıtma sektöründe hizmet ihtiyacı mevcut olan müşterilerilerimize farklı, kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

İş Telefonu:
0212 493 25 40
Fax:
0212 493 25 41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.