Canberk Soğutma Isıtma

Canberk Soğutma Isıtma
Yetkili Kişi
Ergin Tamis
Adres
1671 Sk.No:253/15 Karşıyaka izmir
İl
Firma Hakkında

Canberk Soğutma - Isıtma 1999’de kurulmuş olup kurulduğu tarihten bugüne siz müşterilerimize ısıtma,soğutma, klima, soğuk oda bakımları, havalandırma, tesisat ,pompa ,buhar jeneratörü , sempatini, pistonlu pompa ve her türlü yedek parça gibi konularda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Mekanik tesisat, taahhüt işlerinde profosyonel kadrosuyla dikkat çeken Canberk yaptığı tüm uygulamalarda başarılı bir şekilde üstüne düşen görevi yerine getirmiştir.Sektöründe öncü firmalarından olan Canberk teknik desteğiyle de müşterilerimize güven ve rahatlığı ulaştırmıştır.

Uzman ve deneyimli kadrosuyla mekanik tesisat ve taahhüt hizmetlerinde sadece uygulamaları yapıp bırakmak yerine teknik destek olarak hem sistemin geliştirilmesini hemde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda teknik olarak tam destek vermekte ve müşterinin memnuniyeti doğrultusunda işlerini özenle yapmaktadır

İş Telefonu
0 232 330 18 29
Fax
0 232 330 18 29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.