Yıldırancanlar Soğutma

Yıldırancanlar Soğutma
Firma Adı:
Yıldırancanlar Soğutma
Yetkili Kişi:
Ufuk Bey
Adres:
Fatih Sanayi Sitesi 2. Etap 115Sk. No:26 Turgutlu Manisa
İl:
Firma Hakkında:

Uzun yıllardır araç ısıtma-sogutma sistemleri alanında faaliyetde olan firmamız 2000 yılında şirketleşerek kurumsallaşma alanında ilk adımlarını attı. ßir aile şirketi olan Yıldırancanlar Ltd.Şti. dürüst, ilkeli,araştırmacı,üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekdedir.

Genel anlamda firmamız araçlar üzerine ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine çalışmaktadır. Bu anlamda soğutucu olarak SAFKAR-THERMO KING-CARRIER ve ısıtıcılarda WEBASTO-EBERSPACHER gibi dünyaca ünlü markaların hem servis tamir hizmetini, hem de bu cihazların bazı yedek parçalarının satışlarını yapmaktadır.

Ayrıca kendi üretimimiz olan KUTUP AIR WALL frigorifik araçlar için jet hava akışlı hava perdelerinin üretim ve satışını yapmaktayız. Hava perdelerimiz frigorifik araçlarda hem yakıt tasarrufu sağlayıp, hemde hijyen seviyesini olabilecek en üst seviyede koruyarak firmanın kalite imajını da desteklemektedir.

Bütün ürünlerimizin kalite kontrolünü bizzat servisimizde kendimiz de yapmaktayız. Eğer uygun görülürse daha sonra satışa sunmaktayız.

İş Telefonu:
0236 314 19 11
Fax:
0236 314 34 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.