Arçelik

Arçelik
Yetkili Kişi
Arçelik
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 26110 Eskişehir | Klima Fabrikası
İl
Firma Hakkında

Dayanıklı tüketim sektöründe, üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. ; 17.000 bin çalışanı, dört ülkede 11 ayrı üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama şirketleri ve kendisine ait 10 markasıyla ( Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Blomberg, ElektraBregenz, Arctic, Leisure, Flavel ve Arstil ) 100 den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Arçelik Artcool Frame klimalar; küresel ısınma sebebiyle mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıkların yaşandığı yaz aylarında kapalı mekanların vazgeçilmezi olarak artık sadece fonksiyonlarıyla değil, dekoratif olarak da yer almaya başlayacak. Tüketiciler; görsel olarak bir çerçeveyi andıran Arçelik Artcool Frame klimaların ön yüzüne diledikleri resim ya da fotoğrafları yerleştirmek kaydıyla, bu ürünü kişiselleştirerek yaşadıkları mekanları daha da güzelleştirebilecekler.

Türkiye klima sektörünün lideri Arçelik A.Ş.; geliştirdiği neo-plasma hava temizleme sistemine, A enerji sınıfı ve iyileştirilmiş ısıtma performansına sahip ürünlere, Arçelik Artcool Frame klimaları ekleyerek sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Ana beyaz eşya ürünlerinde olduğu gibi klimada da A enerji sınıfına ait ürünleri Türkiye'de ilk defa piyasaya sunan Arçelik, Artcool Frame klimalar ile tüketicilere hem enerji tasarrufu imkanı sunuyor, hem de ürünün ön yüzüne istenilen resim ya da fotoğrafın yerleştirilmesiyle klimalarını kişiselleştirme fırsatını tanıyor.

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımını, geliştirdiği ürünlerin teknolojisinde olduğu gibi, tasarımına ve işlevselliğine de taşıyan Arçelik, görsel olarak bir çerçeveyi andıran Artcool Frame klimalar ile, tüketicilere yaşadıkları mekanların duvarlarında tercih ettikleri fotoğrafları ve resimleri sergileyerek yaşam alanlarını dekore etme imkanı sunuyor. Böylece tüketiciler, kendi zevklerine ve bu ürünü kullanacakları mekanların dekorasyonuna göre seçecekleri görselleri, Arçelik Artcool Frame klimaların ön yüzüne yerleştirerek hem bu ürünü kişiselleştirebilecek hem de yaşam alanlarını kendi göz zevklerine göre renklendirebilecekler.

Arçelik'in piyasaya sunduğu Artcool Frame klimalar, ayrıca hem ısıtma hem soğutma yapabilen, A enerji sınıfı performansına sahip. Ayrıca üç boyutlu soğutma teknolojisi ile Neo PlasmaTM hava temizleme ve akıllı çalışma sistemine sahip Arçelik Artcool Frame klimalar, ayrıca çok hızlı soğutma Jet CoolTM ve çok hızlı ısıtma Jet HeatTM teknolojisiyle üretildi.

3 boyutlu soğutma teknolojisi sayesinde, daha homojen hava dağıtımı mümkün.br>

Artcool Frame klimalarda yer alan üç boyutlu soğutma teknolojisi sayesinde; ortama üflenen hava, normal klimalarda olduğu gibi tek bir noktadan değil, 3 farklı noktadan dağıtılır. Artcool Frame klimanın sağ, sol ve alt kısmında yer alan hava çıkış kanalları yardımıyla, havanın ortamda çok daha dengeli ve homojen olarak dağıtılmasını sağlar. Bu sayede tüketiciler, ortama üflenen havadan rahatsız olmadan serinliğin keyfini sürebilirler.br>

Tüm bu teknolojik özelliklerin yanısıra, istediğiniz fotoğraf ya da resmi üzerine yerleştirebileceğiniz A enerji sınıfı Artcool Frame Klimalar şimdi Arçelik bayilerinde sizleri bekliyor.

İş Telefonu
444 0 888
Fax
0216 423 23 53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.