Hoş Geldin, Mühendis!

Tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının yer aldığı forum sayfamıza kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra tüm ders notlarına, teknik dokümanlara erişim sağlayabilecek, sorularınızı sorup cevaplar verebileceksiniz. Sitemiz tamamiyle ücretsiz olmakla birlikte Mühendis Puanı sistemi uygulamaktadır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Premium Abonelik 📢

Premium abonelik ile sitemizi reklamsız gezebilir, dosyaları sınırsızca indirebilirsiniz.

Daha Fazlası

[Muhendisiz.NET] Tekrar Sizlerleyiz! 🎭

Mühendisiz.NET sitesi forum ve blog sayfası olarak tekrar yayın hayatına başladı. 🤩 Sizlerde forum sayfamıza üye olabilir ve mühendis topluluğumuza katılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Mühendis Puanı Sistemi🏆

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesini benimsemiş olmamız nedeniyle Mühendis Puanı sistemini uygulamaya aldık. Dökümanları indirebilmek için bazı paylaşımlarda bulunmalısınız. 📨

Daha Fazlası
  • Dosya indirebilmek için 2 Mühendis Puanına ihtiyacınız var. Konuya yorum atarak 1 MP Not paylaşarak 6 MP kazanırsınız.
    Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. (Mühendislik Puanı (MP) Nedir?)
  • Mühendis Puanı kazanmaya vakti olmayanlar için ücretli premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.
    (Premium Üyelik SATIN AL)

Mühendislik Puanı (MP) Nedir?

mrv

Mühendis
Mühendis Puanı
1
BÖLÜM
Makine Müh
Çok faydalı bir site
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

enerji yöneticiliği sınavına hazırlanıyorum. Dosya indirmek istiyorum ama puan toplayamıyorum :(

enisko

Mühendis
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Elektronik Müh
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Son düzenleme:

hayal

Mühendis
Mühendis Puanı
5
BÖLÜM
Çevre Müh
Enerji yöneticisi sınavında sayısal ağırlıklı olarak kaç soru geliyor? Genelde mevzuat ağırlıklı soru mu geliyor?

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,162
BÖLÜM
Makine Müh
Enerji yöneticisi sınavında sayısal ağırlıklı olarak kaç soru geliyor? Genelde mevzuat ağırlıklı soru mu geliyor?
Aşağıdaki fotoğraf sorunuza yanıt olacaktır sanırım. Soruların yarısından çoğu tanım olur, hesap makinesi gerektiren soru sayısı %20 civarı olur.

2021-enerji-yoneticisi-sinavi.jpg

ffffff

Mühendis
Mühendis Puanı
4
BÖLÜM
Diğer Müh
Tüm mühendislere, mühendis adalarına ve kendini mühendis olarak görenlere merhaba,

Mühendis sitemiz "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" felsefesi üzerine kurulmuştur bu nedenle Mühendis Puanı sistemi aktiftir.

Ders notu / Doküman / Föy vs. indirmek için 2 Mühendis Puanı'na (MP) ihtiyacınız vardır. Puan kazanabileceğiniz aktiviteler aşağıda yer almaktadır.

Kayıt Olmak: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Doküman Yüklemek: 6 Mühendis Puanı Kazandırır.
Yüklediğiniz Dokümanın İndirilmesi: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konu Açmak: 2 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konulara Mesaj Yazmak: 1 Mühendis Puanı Kazandırır.

Yukarıdakilerin hiç birini yapamayacak durumdaysanız, zamanınız yok ise ücretli üyelik satın alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: Ücretli Üyelik
:)

Ati

Mühendis
Mühendis Puanı
4
BÖLÜM
Elektrik Müh
Merhaba,
Uyarınız için çok teşekkür ederim. Sayfamız henüz emekleme aşamasında olduğu için bazı sorunları olabiliyor. Kayıt olunduğunda gelmeyen mühendis puanı hatasını düzelttik. Bunu telafi etmek için tarafınıza bir miktar hediye mühendis puanı gönderdik.

Bu hatayı daha önce farkedip çözmediğimiz için özürlerimizi sunuyoruz.
teşekkürler ilginize

çok teşekkürler

çok teşekkürler

Son düzenleme:

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,162
BÖLÜM
Makine Müh

dandin

Mühendis
Mühendis Puanı
56
BÖLÜM
Çevre Müh
Admin kayıt oldum puan alamadım, bir konuya cevap yazdım puan alamadım. şu an 5 puanım olması lazım ama ortada puan yok ve dosya indiremiyorum. sanırım buradan ayrılacağım, mühendis heleki makine mühendisi beklemeye gelmez
ben platin üyemidir nedir ondan oldum, 150 puan verdi hiçbir şey indiremiyorum vakit kaybı!

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,162
BÖLÜM
Makine Müh
ben platin üyemidir nedir ondan oldum, 150 puan verdi hiçbir şey indiremiyorum vakit kaybı!
Platin üyeliğiniz otomatik olarak tanımlanmış durumda. Diğer tüm platin üyeler dosya indirebiliyor. Sistemi kontrol ettiğimde herhangi bir sistemsel sorun göremedim.

Aşağıdaki fotoğrafta yer aldığı gibi dosyaları indirme sayfasında sağ üstteki Dosyayı İndir butonuna bastığınızda aldığınız hatayı veya durumu yazabilir misiniz? Son olarak 1 dosya indirmişsiniz gibi görünüyor.

indir.JPG

Son düzenleme:

Şükrü

Mühendis
Mühendis Puanı
1
BÖLÜM
Elektrik Müh
Sınava 3gün kaldı yeni gördüm bu sayfayı. aktif olmak lazım sanırım dosya indirmek için. bu kısa sürede soru indirip çalışmam lazım.

Mühendis

Yönetici
Moderatör
Mühendis Puanı
10,162
BÖLÜM
Makine Müh
Sınava 3gün kaldı yeni gördüm bu sayfayı. aktif olmak lazım sanırım dosya indirmek için. bu kısa sürede soru indirip çalışmam lazım.
Biraz aktif olmanız gerekmektedir. Veya premium üyelik alabilirsiniz.

Burak KALAÇ

Mühendis
Mühendis Puanı
3
BÖLÜM
Mekatronik Müh
teşekkürler

yorum yapmanızı sağlayan şeydir

MAHMUT ÇİLOĞLAN

Mühendis
Mühendis Puanı
112
BÖLÜM
Elektrik Müh
Tüm mühendislere, mühendis adalarına ve kendini mühendis olarak görenlere merhaba,

Mühendis sitemiz "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır" felsefesi üzerine kurulmuştur bu nedenle Mühendis Puanı sistemi aktiftir.

Ders notu / Doküman / Föy vs. indirmek için 2 Mühendis Puanı'na (MP) ihtiyacınız vardır. Puan kazanabileceğiniz aktiviteler aşağıda yer almaktadır.

Kayıt Olmak: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Doküman Yüklemek: 6 Mühendis Puanı Kazandırır.
Yüklediğiniz Dokümanın İndirilmesi: 4 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konu Açmak: 2 Mühendis Puanı Kazandırır.
Konulara Mesaj Yazmak: 1 Mühendis Puanı Kazandırır.

Yukarıdakilerin hiç birini yapamayacak durumdaysanız, zamanınız yok ise ücretli üyelik satın alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: Ücretli Üyelik
Bence iyi bir sistem

Son kaynaklar