Mesaj Panosu

Yeni üye oldum ve döküman paylaşımı yapmak istiyorum
Sayfa: 1, 2  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 29813

MesajTarih: 12/8/2014, 16:31    Mesaj konusu: Yeni üye oldum ve döküman paylaşımı yapmak istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba.
Ben az önce üye oldum ve makine mühedisliği öğrencisiyim.Sitedeki dökümanları incelemek istiyorum fakat site kuralları buna hemen izin vermiyor.İşin aslı paylaşım yapabilrim ama çizimlerim çok basit şeyler.Ufak parçalar veya genelde bu işle ugraşan herkesin yaptıgı şey.Bu yüzden daha üst seviye çizimlere göz atmak istiyorum.Acaba puan konusunu nasıl aşabilirim.Ve tabi en önemliside zaman sorunum var 1 ay kadar evimde kalabilicem.Daha sonraları üniversite devam ediceği için internete giremiyorum.Acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

! 

ELİNİZDE 300 MB- 2 GB -10 GB ..VB BÜYÜK BOYUTLU DOSYALAR VARSA AŞŞAĞIDA BAHSEDİLDİĞİ GİBİ PAYLAŞIP PUAN KAZANABİLİRSİNİZ.

büyük boyutlu dosyalara sahipseniz, yada eklenti sisteminde hata alıyorsanız aşşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz :

Alıntı:
MEGA.CO.NZ, Yandex.Disk, google drive (https://drive.google.com)

Siz normal bir sekilde paylasimlarinizi yapip linklerinizi (MEGA.CO,Yandex.Disk,google drive..vb) sitemizde paylasirsaniz biz sizin adiniza dosyalari siteye yükler ve puanlarınızı güncelleriz .

Exclamation
Alıntı:
NOT:Lütfen dosyalarınızın tamamını rar'layarak ve iceriginde reklam & sifre ..vb olmadigindan emin olarak upload ediniz..iceriginde reklam & sifre olan dosyalar sitemizde paylasilmamaktadir.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 3

MesajTarih: 15/9/2014, 10:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1-eklenti sistemi ile 45 mb 'a tekil dosya ekleyebilirsiniz (rarlayarak upload ediniz)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

2-box . com , mediafire, yandex, google disk .vb yöntemler ile de dosya yükleyebilirsiniz

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

Siz paylaşmak istedikten sonra bir yöntem illa bulunur !
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 15671

MesajTarih: 16/9/2014, 10:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Üye No: 36694

MesajTarih: 9/10/2015, 16:43    Mesaj konusu: YARDIM!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

yeni konu paylaşmaya çalışıyorum ama eklenti yükleyemiyorum eklentiyi gönder dediğimde yükleniyor ama yüklendikten sonra hiçbirşey gönderilmedi diyor bunun sebebi nedir acaba.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 8

MesajTarih: 9/10/2015, 16:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rar'layarak upload ediceksiniz ve 45 mb'i geçmemeli dosya .

olmadı siz google drive, yandex disk .vb adreslere yükleyip paylaşın dosya isminize siteye eklenir .
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Aramıza Hoşgeldiniz Mühendis -Teknike... hcozalp Genel Sohbet 271 10/6/2017, 15:34 Son gönderilen mesajlar
safaky
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Duyuru: Üyelerimizin Dikkatine ...(Özellikle ... huso Haberler/Duyurular 1 19/12/2013, 14:29 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: Catia Türkçe Döküman(1-5) maximen Catia 346 24/6/2018, 23:03 Son gönderilen mesajlar
tekniker26
Yeni mesaj yok Önemli: Catia Yüzey Modelleme (Döküman,pdf..) maximen Catia 148 10/5/2016, 11:07 Son gönderilen mesajlar
Oguzhan45
Yeni mesaj yok Önemli: HİDROLİK VE PNÖMATİK HAKKINDA KAPSAML... huso Hidrolik & Pnömatik &Pompalar 8 19/12/2012, 12:42 Son gönderilen mesajlar
MKTR_AHMET
Yeni mesaj yok Önemli: Elektrik Elektronik+Bilgisayar 176 ki... silistre Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 5 27/2/2013, 23:56 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Solidworks toolbox 'a yeni değer eklemek huso Solidworks Görsel Derslerimiz 28 26/5/2016, 16:45 Son gönderilen mesajlar
M4gn3tic
Yeni mesaj yok Önemli: türkçe catia notları(yeni başlayanlar... kemalitu Catia 276 3/9/2018, 16:43 Son gönderilen mesajlar
emrekn
Yeni mesaj yok ankarada staj yapmak istiyorum ama... tırtıl İstekler 9 20/7/2007, 19:23 Son gönderilen mesajlar
by_EpYn
Yeni mesaj yok forum sitesi yapmak istiyorum serdardum Genel Sohbet 4 21/4/2008, 00:19 Son gönderilen mesajlar
serdardum

Kod Çalışma Süresi = 0.0454 saniye, SQL Sorgu Adedi = 26, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,