Hoş Geldin, Mühendis!

Tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının yer aldığı forum sayfamıza kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra tüm ders notlarına, teknik dokümanlara erişim sağlayabilecek, sorularınızı sorup cevaplar verebileceksiniz. Sitemiz tamamiyle ücretsiz olmakla birlikte Mühendis Puanı sistemi uygulamaktadır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Premium Abonelik 📢

Premium abonelik ile sitemizi reklamsız gezebilir, dosyaları sınırsızca indirebilirsiniz.

Daha Fazlası

[Muhendisiz.NET] Tekrar Sizlerleyiz! 🎭

Mühendisiz.NET sitesi forum ve blog sayfası olarak tekrar yayın hayatına başladı. 🤩 Sizlerde forum sayfamıza üye olabilir ve mühendis topluluğumuza katılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Mühendis Puanı Sistemi🏆

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesini benimsemiş olmamız nedeniyle Mühendis Puanı sistemini uygulamaya aldık. Dökümanları indirebilmek için bazı paylaşımlarda bulunmalısınız. 📨

Daha Fazlası
  • Dosya indirebilmek için 2 Mühendis Puanına ihtiyacınız var. Konuya yorum atarak 1 MP Not paylaşarak 6 MP kazanırsınız.
    Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. (Mühendislik Puanı (MP) Nedir?)
  • Mühendis Puanı kazanmaya vakti olmayanlar için ücretli premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.
    (Premium Üyelik SATIN AL)

Enerji Yönetici Çalışmaları

Ayt

Mühendis
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Makine Müh
Herkese merhabalar, Enerji yönetici olarak görevlendirildim fakat ne yapmalı nasıl bir yol izlenmeli ne gibi çalışmalar yapıldığını merak ediyorum. Bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi
Şimdiden teşekkürler..

htinas

Mühendis
Mühendis Puanı
3
BÖLÜM
Elektrik Müh
Enerji yöneticisi belgenizin olması gerekmekte
belge için zorunlu eğitim almanız gerekmekte
enerji bakanlığının yılda 2 nisan ve ekim aylarında düzenlediği sınavlarda 100 üzerinden 70 aldığınız taktirde enerji yöneticisi faaliyetlerine başlayabilirsiniz

muratsen

Mühendis
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Elektrik Müh
Enerji yöneticisi belgenizin olması gerekmekte
belge için zorunlu eğitim almanız gerekmekte
ekim aylarında düzenlediği sınavlarda 100 üzerinden 70 aldığınız taktirde enerji yöneticisi faaliyetlerine başlayabilirsiniz
ilave olarak sınavı kazandıktan sonra belgenizi para yatırarak almanız gerekiyor.

Son kaynaklar