Hoş Geldin, Mühendis!

Tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının yer aldığı forum sayfamıza kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra tüm ders notlarına, teknik dokümanlara erişim sağlayabilecek, sorularınızı sorup cevaplar verebileceksiniz. Sitemiz tamamiyle ücretsiz olmakla birlikte Mühendis Puanı sistemi uygulamaktadır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Premium Abonelik 📢

Premium abonelik ile sitemizi reklamsız gezebilir, dosyaları sınırsızca indirebilirsiniz.

Daha Fazlası

[Muhendisiz.NET] Tekrar Sizlerleyiz! 🎭

Mühendisiz.NET sitesi forum ve blog sayfası olarak tekrar yayın hayatına başladı. 🤩 Sizlerde forum sayfamıza üye olabilir ve mühendis topluluğumuza katılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Mühendis Puanı Sistemi🏆

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesini benimsemiş olmamız nedeniyle Mühendis Puanı sistemini uygulamaya aldık. Dökümanları indirebilmek için bazı paylaşımlarda bulunmalısınız. 📨

Daha Fazlası
  • Dosya indirebilmek için 2 Mühendis Puanına ihtiyacınız var. Konuya yorum atarak 1 MP Not paylaşarak 6 MP kazanırsınız.
    Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. (Mühendislik Puanı (MP) Nedir?)
  • Mühendis Puanı kazanmaya vakti olmayanlar için ücretli premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.
    (Premium Üyelik SATIN AL)

nurcan yılmazlar kullanıcısının son içeriği

1. N

2021 ENERJİ YÖNETİCİLİĞİ SINAVI

en son başvurular ne zaman acaba biliyormusunuz
  2. N

Enerji Yöneticisi Sınav Soruları (5. Bölüm)

indirdiğim dosyalar faydalı olacaktır eğitim öncesi
  3. N

Enerji Yöneticisi Deneme Sınavı

merhaba, enerji yöneticisi sınav soruları her yıl birbirine benzer mi çıkıyor yoksa gitgide zorlaşıyormu
  4. N

Mühendislik Puanı (MP) Nedir?

merhaba, puan toplayamıyorum , dolayısıyla dosyaları da indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  5. N

merhaba sınav sorularını indirmemde yardımcı olursanız sevinirim
  6. N

merhaba arkadaşlar dosyaları indiremiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim:)
  7. N

merhaba diğer enerji yöneticiliği çıkmış sınav sorularına ulaşmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. birde enerji yöneticiliği ile ilgili bir kaynak kitap varmı?