Mühendislik proje, tezleri çizimleri paylaşım başlığı

Tüm saatler GMT +3 Saat


Full versiyon Görüntüle

YAZAR: fiducia
Tarih: 28/7/2017, 21:23Üniversiteye bu yıl başlayacak yada 1. & 2. sınıftaki genç kardeşlerim

eğer herhangibir ;


Alıntı:
Görsel eğitim setini

Çizim dosyasını (autocad,catia,solidworks)

Ders notu yada ebook'u


İNDİREMEDİ İSENİZ ; Bu başlık altından başlıgın linkini yada aradıgınız konuyu paylaşmaniz halinde Dosyaları size özel mesaj ile aktaracagim .( bana özel mesaj atmaya calismayın keza atamazsiniz.) yada bu başlık altından sitenin ftp&http adresini verip direk indirtecegim .

DİKKATLİ OKUYUNUZ..

1- *****İstisnalar ise Makine projeleri , bitirme dosyaları ve staj defterleri Sad ; Bunların paylaşımı icin puan kazanmalı ve hepimiz gibi paylaşım yapmalısınız..

2-Adminler buna göz yumar mı diye soranlar ; Bu sitenin amacı ne ? Evet izin verdiler ancak ders notu, ebook,cizim dosyası yada görsel eğitim setleri , videolar icin İZİN VERDİLER .Yoksa bitirme projesi yada staj defteri isteği sakına yapmayın lüten .

Puanıma takılmayın o 100 'e belki de 500 'e tamamlanacak Very Happy

NOT: 100 İSTEK MESAJI GELDİGİNDE BAŞLIK KİTLENECEK...İSTEK MESAJLARI DIŞINDAKİ TÜM MESAJLAR SİLİNECEK ..LÜTFEN BİLGİNİZE.


YAZAR: Makineer
Tarih: 6/9/2017, 02:19


Acaba bu dosyalara nereden ulaşabilirim?Yanlış yere yazmıyorumdur inşallah bulamadımda.Yazdıysam kusura bakmayın artık. Very Happy


YAZAR: fiducia
Tarih: 6/9/2017, 10:50


anlamamışsınız değerli dostum ;

sizin indiremediginiz ders notu, cizim , ebook varsa buradan linkini aktarin size buradan yada özel mesaj ile o dosyayı aktaricam .Yani bir nevi yardımlaşma keza bu sitede puan sistemi var ya . ondan yardımcı olmaya çalışıyoruz . ama pek ilgi gelmedi kitleticem başlıgı .


*******(proje-tez-bitirme projesi,staj defteri hariç!)Tüm saatler GMT +3 Saat


Full versiyon GörüntülePhpbb PDA Görünüm
Muhendisiz.net Tarafindan Yazilmistir.
Writed by muhendisiz.net © 2004 - 2007 All rights reserved.