Hiç bir yerde bulunmayan CATIA V5 R16 HELP FILES

Tüm saatler GMT +3 Saat
Sayfa: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki »


Full versiyon Görüntüle

YAZAR: dhersimly
Tarih: 24/11/2007, 20:20Arkadaslar merhaba,

Foruma daha yenı uye oldum ve forumdaki arşivi çok beğendim, ve ben de bu arşive katkıda bulunmak istiyorum.

Bende CATIA v5 R16 ve R17 Help dosyaları mevcut. Bunlar sıradan help dosyaları değil. Aranızda bunu görmüş ya da kullanmış olan var mı bilmiyorum. Fakat dosyayı şöyle özetlemek istiyorum. Mesela CATIA da assembly design da calısıyorsunuz, bir parca cektiniz, ve tarihçeden sağ tıklayıp properties e girdiniz. Burda bir özellik bakıyorsunuz fakat bıldıgınız gıbı bazen cok karmasık olabıiliyor. Bu noktada basıyorsunuz F1 'e ve karsınıza bulundugunuz yerde yapılabılecek seyler ayrıntılı ve örnekli olarak gelıyor.

Baslı basına bir kullanma kılavuzu gibi. Catia'da yapılabilecekleri noktası virgülüne kadar bulabılecegıniz bir şey. Kullanma kılavuzunda kıtap gıbı arayıp bulmanız lazım, fakat bunda böyle bir sey soz konusu değil tek yapmanız gerek F1 e basmak. Bunun yanında isterseniz, bastan sona okuyabılecegınız ve cok sasıracagınız bir sey.

Aynı işlevde kesinlikle ne kitap ne de baska bir dokuman bulabilirsiniz. Catıa setuplarında da bulunmuyor.

Şimdlik sadece R16 (828 mb rar/ açılınca 2 gb) için linkleri veriyorum.

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!

R17( 868 mb rar/ acılınca 2 gb) linklerini de uploadlar biter bitmez ayrı başlıkta vereceğim.


Nasıl kurulacağına gelince. Bu dosyaları extract yapıyoruz bir yere. Sonra CATIA acıkken F1 e basıyoruz, sonra bizden destination istiyor dosyamızı seçiyoruz bitti.

İyi çalışmalar...


YAZAR: mahrocan
Tarih: 24/11/2007, 20:22


boyutu ne bunun .Dostum mükemmel bir paylaşım yapmışssın .Ellerine sağlık.


YAZAR: dhersimly
Tarih: 24/11/2007, 20:24


Boyutları yaklaşık 2şer gb, dediğim gibi klasik bir help dosyası değil ondan böyle biraz büyük. Teşekkürler hocam iyi çalışmalar.


YAZAR: mahrocan
Tarih: 24/11/2007, 20:29


dostum ben şu an paylaşım yapan arkadaşlara puan yolluyorum ancak .Zannedersem sen ayrıca değerlendireceksin Surprised .Yüksek boyutlu paylaşım sonuçta .


YAZAR: dhersimly
Tarih: 24/11/2007, 20:33


Hocam sağol, ben de pek bilmiyorum puanlandırma nasıl olacak, bir çok şey okudum puanlama hakkında ama pek bir şey anladığım söylenemez biraz karmaşık geldi bana anladığım ve sordugum kadarını yaptım.

Neyse önemli olan burda paylaşım ve sonucta bunu kullanacak olanlar da TC'nin mühendisleri ve mühendis adayları, umarım çok faydasını görürler.Tüm saatler GMT +3 Saat
Sayfa: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki »


Full versiyon GörüntülePhpbb PDA Görünüm
Muhendisiz.net Tarafindan Yazilmistir.
Writed by muhendisiz.net © 2004 - 2007 All rights reserved.