Mesaj Panosu

BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN GELMEDİ.
Sayfa: 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19673

MesajTarih: 20/4/2009, 23:54    Mesaj konusu: BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN GELMEDİ. Alıntıyla Cevap Gönder

GÜNLER ÖNCE BİRÇOK KEZ FARKLI DOSYALAR YÜKLEMEME RAĞMEN HALA PUAN EKLENMEDİ. BU SİSTEM SAĞLIKLI İŞLEMİYECEKSE SİTENİZDE BUNU DUYURUN LÜTFEN. BİZDE BOŞA ZAMAN HARCAMIYALIM. ZAMANINDA ALAMADIĞIM BİLGİNİN BANA HİÇBİR FAYDASI YOKTUR.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Co.Admin
Co.Admin
Üye No: 92

MesajTarih: 21/4/2009, 10:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dosyalarinizi yüklediginizi belirttiginiz basligin linkini aktarın

Mesela ben redüktör projesi eklemisim linkim burada

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

bu sekilde aktariniz.Eger dosyalarin tekrar eklemeniz gerekirse bana ozelden tum dosyalarınızı topluca rapidshare 'e eklemek sureti ile aktariniz.Puanlarınızı guncelleyecegim.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Üye No: 2425

MesajTarih: 21/4/2009, 11:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam bizlerde insanız binlerce baslık olan bir sitede takip kolay deil o yüzden upload lar diye bir baslık olusturduk ki konularınızı orda acın hem biz kolay takip edelim hemde sizi magdur etmeyelim ha konu acarken hangi konuya yada mesleki bransa ait oldugunu belirtirseniz bizlerede kolaylık saglarsınız mesela ben endüstri müh dosyalarını kolaylıkla anlayabilirim ama bir jeoloji müh dosyasını anlamam gerekmiyor o yüzden hem sizlere daha hızlı cevap verebilmek icin hemde sizleri magdur etmemek icin bizlere yardımcı olursanız seviniriz simdiden tüm üyelerimize tsk ler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Uploader
Üye No: 9436

MesajTarih: 23/4/2009, 03:20    Mesaj konusu: Re: BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN GELMEDİ. Alıntıyla Cevap Gönder

matgon demiş ki:
GÜNLER ÖNCE BİRÇOK KEZ FARKLI DOSYALAR YÜKLEMEME RAĞMEN HALA PUAN EKLENMEDİ. BU SİSTEM SAĞLIKLI İŞLEMİYECEKSE SİTENİZDE BUNU DUYURUN LÜTFEN. BİZDE BOŞA ZAMAN HARCAMIYALIM. ZAMANINDA ALAMADIĞIM BİLGİNİN BANA HİÇBİR FAYDASI YOKTUR.

sizleri anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. yani henüz üye olalı bikaç gün olmuş, anlıyorum henüz siteye alışamamış olabilirsiniz anlayışla karşılarım. ancak bilgi paylaşımını zaman kaybı gibi görmeniz ne yazık ki beni gerçekten üzmekte ve okulunuzda ne yazık ki sizlere paylaşım ve bilginin öneminin yeterince aktarılmadığı konusu sabit bir fikir olarak bende yer edinmeye başladı. ayrıca bunca zaman içerisinde sistem başarılı bir şekilde işlemekteyken bu yargıya kısa zamanda varılması ise kusura bakmayın ama beni resmen çileden çıkarmakta.

değerli üyeler, heleki yeni üyeler. siteye alıştıkça bu durumun ne kadar gerekli olduğunu ve aslında çok basit bir altyapıya sahip olduğunu sizlerde göreceksiniz. bizlerden çok kendinize çok değil biraz zaman tanıyın.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Üye
Üye
Üye No: 21375

MesajTarih: 2/12/2009, 19:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yav bu paun işi benim canımı sıkmaya başladı :S yani acil lazım bi dosya oluyo birşeyler yapmak için esinlenmek gereken bir tez ama paun yetmiyor puf
diyorsunuz ki paylaşın paun gelsin zaten elimde çok kapsamlı bir döküman kaynak v.b olsa bu sitede ne ararım birkaç ders notu birkaç slayt var onları koyuyoruz sonrada bekleki birileri onları indirsin bizede puan gelsin :S
çok enteresan bir sistem :S
dua etmeliyim benim paylaşımlarımı birileri indrsin.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: Puan sistemi neye(kime) göre yapılıyo... Qmer Yönetime Mesaj 8 2/10/2018, 18:18 Son gönderilen mesajlar
dayi3542
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 3 Hafta olacak hala PUAN gelmedi ayhan_dnr Yönetime Mesaj 2 21/5/2014, 23:18 Son gönderilen mesajlar
ayhan_dnr
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz sabahtan beri yükleme yaptım puan yok metalertan Yönetime Mesaj 1 5/2/2009, 21:28 Son gönderilen mesajlar
huso
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 gün önce yükleme yaptım ancak puan ... metalertan Yönetime Mesaj 0 19/2/2009, 22:12 Son gönderilen mesajlar
metalertan
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Hangi döküman kaç puan,Yazdığım puand... makinemuhonr Yönetime Mesaj 0 21/2/2017, 12:29 Son gönderilen mesajlar
makinemuhonr
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz FTP için Mesaj yolladım fakat cevap g... LosTSouL Yönetime Mesaj 1 22/6/2009, 17:50 Son gönderilen mesajlar
aabanozcu
Yeni mesaj yok ees mühendislik programının 1. ders n... şeref Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 4 6/5/2009, 15:50 Son gönderilen mesajlar
şeref
Yeni mesaj yok DİLBER HALA SÖZLÜĞÜ miramax Genel Sohbet 6 13/2/2009, 14:38 Son gönderilen mesajlar
aabanozcu
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 dosya yükledim puanım hala 2 alemdar Yönetime Mesaj 1 7/10/2008, 10:30 Son gönderilen mesajlar
torlak
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz hala geliştirmekte Olduğum Not defteri ercanskose Delphi/Pascal 0 14/2/2009, 15:40 Son gönderilen mesajlar
ercanskose

Kod Çalışma Süresi = 0.1270 saniye, SQL Sorgu Adedi = 26, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,