Fuarlar

Sodex 2011 Ankara Soğutma Fuarı

Fuar adı :
Konusu : Doğal Gaz, Isıtma, , Klima, , Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Arıtma, Jeotermal ve Sistemleri Fuarı
Tarihi : 10 – 13 Mart 2011
Fuar alanı : Anfa Altınpark Fuar Merkezi

 

sodex-ankara-2011

Uzun süredir beklenen Ankara Fuarı, 10-13 Mart 2011 tarihlerinde Anfa Altınpark Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

Ankara’nın nüfusu 4.6 milyondur. Lokasyon olarak Ankara, Kayseri (1.2 milyon), Eskişehir (0.8 milyon) ve Konya (2 milyon) gibi önemli pazarlara yakındır. Ankara’ya 1-2 saatte ulaşabilen diğer 15 kentin nüfusu (Afyon 0.7 milyon, Aksaray 0.4 milyon, Bartın 0.2 milyon, Bolu 0.3 milyon, Çankırı 0.2 milyon, Çorum 0.6 milyon, Düzce 0.3 milyon, Karabük 0.2 milyon, Kırıkkale 0.3 milyon, Kırşehir 0.2 milyon, Nevşehir 0.3 milyon, Niğde 0.3 milyon, Sakarya 0.9 milyon, Yozgat 0.5 milyon ve Zonguldak 0.6 milyon) toplamı yaklaşık 6 milyondur. Toplam 14.6 milyon nufüsluk potansiyel 1-2 saatlik kara yolculuğuyla Sodex Ankara Fuarı’na ulaşabilecektir. Bu rakam Avrupa’nın bir çok ülkesinin nüfusundan daha fazladır. THY markası olan Anadolujet’in merkezinin Ankara’da olması, özel havayolu şirketlerinin de uçuşlarının bulunması havayolu ile Ankara’ya ulaşmanın maliyetini oldukça düşürmektedir. Ankara’ya ulaşımın ucuz ve rahat olması Fuarı’na diğer illerden gelecek ziyaretçilerimize de büyük kolaylık sağlayacaktır.

Çevresiyle büyüyen, gelişen pazar… Ankara!

Ankara Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olması sebebiyle kamu kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte büyük inşaat şirketlerinin, enerji firmalarının, turizm yatırımcılarının yönetim merkezleri de Ankara’da yer almaktadır.

TOKİ, DSİ, Türk Telekom, Kuvvet Komutanlıklarının ilgili birimleri, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı birimleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı birimleri gibi sektörümüzle birlikte çalışan kurumların merkezlerinin Ankara’da bulunması çok önemli bir iş potansiyeli yaratmaktadır.

 

SODEX ANKARA
Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı
Ülke – Şehir :
TÜRKİYE- ANFA Altınpark
10.03.2011 – 13.03.2011
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Güneş-Rüzgar- Sistemleri
Organizatör :
Hannover Messe
Web :
www.hmsf.com
Email :
info@fuartakip.com
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.