Fuarlar

Santek 2011 – Isparta Doğalgaz, Güneş Enerjisi, Yapı ve Dekorasyon Fuarı

15. ISPARTA SANTEK , ISITMA VE YAPI TEKNOLOJİLERİ FUARI
13 – 17 NİSAN 2011

santek2011

Fuar Alanı:

SANTEK 2011 İhtisas Fuarı Isparta ve Göller Bölgesi’nin Fuar amacına yönelik olarak, en büyük ve en modern yapısı olan, Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecektir.

Fuar alanı birbirine bağlantılı 3 ayrı salondan; toplam 3000 m2 kapalı, 4500 m2 açık alandan oluşmaktadır. Ayrıca fuar alanının otogarın yanında ve şehir merkezine 1 km mesafede olması ziyaretçi yoğunluğu açısından önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Fuarımız Isparta dışı, Burdur, Antalya, Afyon, Denizli gibi çevre illerden ziyaret edilmektedir

Amaç:

Gelişmekte olan ülke ekonomisi içinde Isparta ve Göller Bölgesi’nin sınırlarının dışına açılması ve bölge dışındaki firmalara da bu bölgenin kapılarını açacak fırsatların yaratılması.

DETAY Fuarcılık Ltd. Şti olarak 14 yıldır SANTEK adı altında gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon, mevcut gelişmeler ve sektördeki değişen talepler doğrultusunda her geçen yıl daha da büyüyerek ve gelişerek yoluna devam etmektedir.

Bölgeye doğal gazın geliyor olması fuarımızın zaten bölgede çok dinamik olan sektörünü daha da canlandıracaktır. Bu sebepten dolayı ekonominin lokomotif sektörü olan yapı malzemeleri gurubunun yanında, doğal gaz ve ısıtma konusunu daha iyi sunma gayreti içindeyi

Alıcılar ile satıcıların her yıl buluştukları ortak bir adres olmak.

Genel tanıtım çalışmalarının yanı sıra;fuara gelen ziyaretçi kitlesinin daha profesyonel ziyaretçiler olması için;ticaret odaları,meslek odaları,iş adamı dernekleri,resmi kurumlar,il protokolü vb. gibi kanallardan ulaşarak fuarı ziyaret etmeleri sağlanacaktır.

 

Santek
Isparta Yapı, Dekor ve Doğalgaz Fuarı
Ülke – Şehir :
TÜRKİYE- Süleyman Demirel
13.04.2011 – 17.04.2011
Sektör :
Enerji Isı ve
Ürünler :
Doğal Gaz, , Katı Yakıt, Kombi Cihazları, , Radyatör, Yapı ve Dekorasyon Ürünleri
Organizatör :
Detay Fuarcılık
Web :
www.detayfuarcilik.com
Email :
info@fuartakip.com
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.