Hoş Geldin, Mühendis!

Tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının yer aldığı forum sayfamıza kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra tüm ders notlarına, teknik dokümanlara erişim sağlayabilecek, sorularınızı sorup cevaplar verebileceksiniz. Sitemiz tamamiyle ücretsiz olmakla birlikte Mühendis Puanı sistemi uygulamaktadır.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Premium Abonelik 📢

Premium abonelik ile sitemizi reklamsız gezebilir, dosyaları sınırsızca indirebilirsiniz.

Daha Fazlası

[Muhendisiz.NET] Tekrar Sizlerleyiz! 🎭

Mühendisiz.NET sitesi forum ve blog sayfası olarak tekrar yayın hayatına başladı. 🤩 Sizlerde forum sayfamıza üye olabilir ve mühendis topluluğumuza katılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Mühendis Puanı Sistemi🏆

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesini benimsemiş olmamız nedeniyle Mühendis Puanı sistemini uygulamaya aldık. Dökümanları indirebilmek için bazı paylaşımlarda bulunmalısınız. 📨

Daha Fazlası
  • Dosya indirebilmek için 2 Mühendis Puanına ihtiyacınız var. Konuya yorum atarak 1 MP Not paylaşarak 6 MP kazanırsınız.
    Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. (Mühendislik Puanı (MP) Nedir?)
  • Mühendis Puanı kazanmaya vakti olmayanlar için ücretli premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.
    (Premium Üyelik SATIN AL)

İşletme sahibi aylık faaliyet raporu imzalamadı tutanak nasıl hazırlarım?

Kirkbir

Mühendis
Katılım
8 Ara 2022
Mesajlar
100
Mühendis Puanı
238
Merhaba, işletme sahibi afr için bazı bilgileri zamanında iletmedi ve o ay içerisinde önceden verdiği bilgilere göre olan afr yi kabul etmedi imzalamadı, tekrar düzenleyin dedi. Ancak denetim olma durumuna karşı benim tutanak tutmam gereklidir. Tutanak formatını nasıl yapabilirim?
 

Kirkbir

Mühendis
Katılım
8 Ara 2022
Mesajlar
100
Mühendis Puanı
238
İş görülsün diyorsan düzenle yeni tarihli geç, herhangi bir yere adr beyan edilmiyor sonuçta. Ama firmayla papaz olurum yine de vazgeçmem diyorsan imzadan imtina etmiştir diye not düşüp firmayı da bağlı olduğun il md. ne üst yazı ile bildir. Karar sizin. Kolay gelsin..
 

muratr

Mühendis
Katılım
10 May 2024
Mesajlar
26
Mühendis Puanı
0
BÖLÜM
Çevre Müh
e yeterlılıkten aylık takvımı atayarak yapmanızı onerırırım
 

Son kaynaklar