Fuarlar

Doğalgaz Antalya – Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı

Akdeniz’in incisi konumundaki Antalya’da; doğal gaz sektörü 2013 yılı başından bu yana oldukça ilgi görmeye başlamış ve bu ilgi ve talepler sonucunda gerek doğal gaz dağıtımını üstlenen Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş, gerekse bu talebi karşılamaya hazır

iç tesisat firmaları tarafından yapılan yatırımlar hızlanarak artmaya başlamıştır. Doğal gazın Antalya’ya gelişiyle beraber Antalya halkı hem ısınma maliyetini azaltacak hem de hava kirliliğinden kurtulacaktır. Doğal gaz ile yeni tanışan Antalya halkının kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştır. Doğal gazın ne olduğu, nasıl daha verimli kullanılabileceği, hangi bölgelerde ne zaman kullanılabileceği, tesisat döşetirken ve kombi alırken nelere dikkat edileceği gibi merak edilen birçok konu vardır.

07~10 Eylül 2017  
Ülke – Şehir :
TURKIYE – Antalya Cam Piramit
Sektör :
Enerji Isı ve
Ürünler :
Doğal Gaz Ekipmanları, Kombi Cihazları, , Radyatör, , Bacaları,
Organizatör :
Detay Fuarcılık
Web :
www.detayfuarcilik.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.