Fuarlar

Bursa 2010 Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı

Kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, BURSAGAZ Bursa Şehiriçi Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş. işbirliği ile hazırlanan Bursa 5. Isıtma, , ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı ve eş zamanlı olarak TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi işbirliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BTSO Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile hazırlanan Bursa 22. Yapı ve Yaşam Fuarı ve Kongresi, 24 – 28 Mart 2010 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
 
Sanayinin gelişmesiyle artan göçün konut ihtiyacını oluşturduğu Bursa’da geçtiğimiz yıl düzenlenen fuarlarımız, 6 ayrı salonda 15 ülkeden 295 firma ve firma temsilcisinin katılımıyla hazırlanmıştır. Ulusal ve uluslararası yapılan tanıtımlarla fuarlarımız, Bulgaristan, İran, Rusya, Almanya, Libya, Mısır ve Lübnan‘dan ve yurtiçinde sektörün yoğun olduğu 30’un üzerinde farklı şehirden gelen 41.379 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Ülkemizde nüfus yoğunluğu bakımından dördüncü büyük il olan ve bölgesiyle beraber doğalgaz yatırımlarının arttığı Bursa’da düzenlenecek Bursa 5. Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı, profesyoneller, üreticiler ve tüketicilerin yeni teknolojilerle buluştuğu önemli bir platform olacaktır. Fuarlarla eş zamanlı olarak düzenlenecek seminerler, sektörde gelinen noktayı tüm kamuoyuna topluca sunacaktır.

 

Bursa 5.Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Doğalgaz Teknolojileri
Ülke – Şehir :
Türkiye- Bursa
 
24.03.2010 – 28.03.2010
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Ve Sistemleri
 
Organizatör :
Tüyap Bursa Fuarcılık
Web :
www.tuyap.com.tr
Email :
iletisim@muhendisiz.net
 
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.