Programlar

Bitcoin Yatırım Merkezi

Kripto para piyasasının en çok tercih edilen ve en büyük kullanıcı platformuna sahip olan Bitcoin sanal para sistemi son dönemlerde ülkemizde de güvenli yatırımın adresi olmuştur. Çünkü Bitcoin sisteminde kullanıcılar hızlı bir şekilde para bozdurma, havale EFT gibi işlemlerini her hangi bir denetim ağına takılmadan ve zaman kaybetmeden yapabiliyorlar.

Ülkemizde Bitcoin piyasasının en güvenilir ve yetkili firması olan turkcoins.net sitesi sizler için Bitcoin borsası takibi yapar ve istemeniz halinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde uygular. Firma müşteri memnuniyeti önceliği politikası ile hizmet verir. Bu bağlamda canlı destek hattı ile msn destek hattı ile ve telefonla destek hattı ile tüm sorunlarınızı ve görüşlerinizi dikkate alarak haftanın her günü ve her saati destek sağlar.

Bitcoin Nedir?

Küresel bir para birimi olarak da tanımlayabileceğimiz Bitcoin en genel ifade ile sanal paradır. Bitcoin parası kişinin elinde nakit olmaz. Ancak kişiler arası para transferinde her hangi bir denetçi kuruma da ihtiyaç duymaz.

Bitcoin Satın Alma

Ülkemizde Bitcoin alma satma işlemlerinin yanında güvenli bir yatırım aracı olarak da kullanılıyor. En güvenilir sanal para piyasası olan Bitcoin sisteminden para almak için birden farklı yöntem kullanılmaktadır. Firma tüm bu yöntemleri sizlerin izni ile sizler adına gerçekleştirir ve istediğiniz miktarda Bitcoin para alır. Bitcoin satın alma işleminde havale ya da EFT yöntemi ile firmaya gönderilen para sisteme düştükten sonra Bitcoin satın alma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca kredi kartı ile Bitcoin satın alma işleminde 3D secure güvenlik önlemleri alınır.

Türkiye’de kredi kartı ile Bitcoin alma işlemi henüz oturmamıştır. Yabancı kaynaklı kurum ya da kişiler aracılığı ile alım yapabilirsiniz. Firma tüm bunlara ek olarak elden teslim ile ya da diğer sanal para birimleri ile de Bitcoin para alabilir. Bitcoin satın alma işlemleri hakkında bilgi almak için firmanın canlı destek hattını arayabilirsiniz.

Bitcoin Bozdurma

Bitcoin para biriminin yükselişe geçtiği anlarda güvenli bir aracı firma tarafından Bitcoin bozdurma işlemi yaparak kar elde edebilirsiniz. Bitcoin paraları bozdurarak nakit paraya çevirmek için öncelikle firmanın müşteri temsilcisi ile irtibat kurmalısınız. Daha sonra kur bilgisi ve bozdurulacak Bitcoin para miktarı belirlenerek işlem gerçekleştirilir ve anında hesabınıza nakit para yatar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.