Fuarlar

2017 CNR EXPO ENERGY İstanbul – Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı

Türkiye’nin 2023 hedefleri ve jeopolitik konumu nedeniyle kıtalararasında doğal köprü olması Türkiye’yi enerji merkezi haline getirmektedir.

Bu gelişmelere paralel olarak ilki 19 – 21 Mart 2015 tarihlerinde gerçekle­tirilen, CNR ENERGY İSTANBUL; fuarla birlikte gerçekle­tirilen B2B etkinlikleri ve konferanslarla sektörün ihtiyaç duydugu kamu, özel sektör ve akademik kadroları bir araya getirerek önemli bir ba­şarıya imza attı.

Fuar boyunca dört ayrı salonda gerçekle­tirilen konferanslarda, bakanlık mensupları, akademisyenler ve Türkiye’nin lider enerji firmalarının üst düzey yöneticilerinin yer aldıgı 122 konu­macı, enerjinin verimli biçimde kullanılmasına olanak sunacak stratejilerin geniş­letilmesi ve enerji üretiminde faydalanılan tüm enerji kaynaklarının dogaya uygun kullanımıyla ilgili projeleri masaya yatırdı.

21-24 Eylül 2017 tarihlerinde, ikincisi düzenlenecek CNR ENERGY İSTANBUL 2017 yerli – yabancı firma ve yatırımcıların katılımı ile sektörün nabzını tutmaya devam edecek. CNR ENERGY İSTANBUL, yenilenebilir enerji kaynakları payının %30’a yükseltilmesinden, akıllı şebeke kullanımının artırılmasına kadar Türkiye’nin 2023 Enerji sektörü hedeflerine ulaşıl­masında önemli bir rol üstleniyor.

Ayrıca bu sene CNR ENERGY ISTANBUL 2017 fuarına dahil edecegimiz , sogutma ve sektörü hızla büyüyen yurtiçi pazarın taleplerini kar­ılamasının yanında rekabetin yüksek oldugu uluslararası pazarlara daha fazla ihracat gerçekle­tirilmesi açısından da Türkiye ekonomisinde önemli rol oynamaktadır.

2023 pazar hacmi hedefini 55 milyar Amerikan Dolar olarak belirleyen sektörün 2014 yılı ihracatı 4.5 milyon Amerikan Doları’na ulaş­arak bir önceki yıla göre %5,4 artı­ gerçekle­tirdi. Sektördeki böylesi önemli geliş­meleri yakından takip eden CNR Holding, dünyada devamlı artan enerji ihtiyacına paralel geliş­me gösteren ısıtma, sogutma ve havalandırma sektörünü 21-24 Eylül 2017 tarihlerinde enerji sektörüyle beraber CNR ENERGY ISTANBUL 2017 çatısı altında sektörel bütünlükle bir araya getirecektir.

21~24 Eylül 2017
Ülke – Şehir :
TURKIYE – IFM – Yeşilköy
Sektör :
Enerji Isı ve Havalandırma
Ürünler :
Enerji Üretim Teknolojileri, Enerji Dağıtım, İletim ve Kontrol Sistemleri, Bakım Onarım ve Servis Hizmetleri, Verimlilik Sistemleri, Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm, Sistem, Danışmanlık, Proje, İnşaat
Organizatör :
Istanbul Fuarcılık
Web :
www.cnrenergyistanbul.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici

Reklam engelleyici eklenti kullandığınızı fark ettik. Muhendisiz.Net web sitesini verimli kullanabilmek için lütfen reklam engelleyiciyi kapatınız.