Mesaj Panosu

Ansys Workbench Türkçe Eğitim Videoları
Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

ANSYS

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Uzman Üye
Uzman Üye
Durum:Offline
Üye No: 23208

MesajTarih: 2/2/2016, 00:44    Mesaj konusu: Ansys Workbench Türkçe Eğitim Videoları Alıntıyla Cevap Gönder

1-Ansys Workbench genel giriş

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

yada

yada

yada direk ftp 'den

şifre: muhendisiz.net

20 dakika, mp4 , 1080p , türkçe anlatımlı , 315 mb (rar'li boyutu daha kucuktur..)

TÜM VİDEO DİZİNİ İLK SAYFADA VE BU MESAJDA TOPLANMIŞTIR TEK TEK ARAMANIZ GEREKMESİN KEZA BU BAŞKLIK BİR SÜREDEN SONRA 10 'LARCA SAYFADAN OLUŞACAKTIR ..

2 . VE 3 VİDEOLAR BU SAYFADADİR TÜM VİDEOLARI TEŞEKKÜR EDEREK YADA DİREK FTP ADRESİMİZDEN İNDİREBİLİRSİNİZ .

------------

4. video

Düzlem gerilme problemi, 250 mb (rarli 120 mb)

-------------

5. VİDEO

Mesh kalitesi , 221 mb, rarsız hal 450mb .

--------------

6. VİDEO

Workbench Malzeme ve Koordinat Sistemi Tanımlama , 250 mb

NOT: ÜYEMİZİN EĞİTİMLERİNE DEVAM EDEBİLMESİ İCİN İÇERİKLERE TEŞEKKÜR ETMEYİ VE SORULARINIZ VARSA DA SORMAYI UNUTMAYIN KEZA 100 'LERCE TEŞEKKÜR 1 TANE BİLE SORU GELMEMESİ HAKKATEN RAHATSIZLIK VERMEKTEDİR ..NE BİZİ NE DE ÜYEMİZİ SİZE YARDIMCI OLMA ŞEVKİNDEN ALI KOYMAYINIZ !
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
88 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: 2/2/2016, 01:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2-Workbench ortamına solidworks ve spaceclaim'den doğrudan model aktarma.(direct modeling)

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!

350 mb (rar'li boyutu daha kucuktur), mp4 formatlı , 1080p, türkçe anlatımlı

---------------

3-Ansys help çalıştırma ve İges geometri dosyalarını açma.

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!

370 mb (rar'li boyutu daha kucuktur), mp4 formatlı , 1080p, türkçe anlatımlı

Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39629

MesajTarih: 2/2/2016, 13:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu detaylarını vermeyi, ilgili başlık girmeyi ve görsel eklemeyi unutmuşsunuz .

içerik, detay, resim , görsel , kaç dakka hangi konuları anlattın ? kaç video olacak .detay vermen ilgiyi arttırır dostum yardımcı olmak açısından veriyorum bu detayları .

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] bu program ile videoların screen shotunu alabilirsin, ( [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] bu yazılımı da kullanabilirsin 1 tek sahneyi kaydeder .) resimleri de tinypic, photobucket, imgur .vb sitelere atmayı unutma yerli alternatifler 5-6 ay sonra siler resimleri .

Bu arada efsane bir başlık olur inşallah friends
Üst Bölüm

Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: 2/2/2016, 14:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herakles demiş ki:
Konu detaylarını vermeyi, ilgili başlık girmeyi ve görsel eklemeyi unutmuşsunuz .

içerik, detay, resim , görsel , kaç dakka hangi konuları anlattın ? kaç video olacak .detay vermen ilgiyi arttırır dostum yardımcı olmak açısından veriyorum bu detayları .

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] bu program ile videoların screen shotunu alabilirsin, ( [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] bu yazılımı da kullanabilirsin 1 tek sahneyi kaydeder .) resimleri de tinypic, photobucket, imgur .vb sitelere atmayı unutma yerli alternatifler 5-6 ay sonra siler resimleri .

Bu arada efsane bir başlık olur inşallah friends

Evet haklısın gece geç saatte hazırladım fırsatım olmadı düzenleyip ekliyecem 1 subatta söz verdim diye yayınladım. İnşallah faydalı olur.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 10

MesajTarih: 2/2/2016, 14:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 yıl sonra tekrar video paylaşımı, böle üyelerimizde varmış Smile aramıza hoşgeldiniz dostum . üst başlık olup diğeri gibi 10 binlerce görüntülenir umarım .
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

ANSYS

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok SolidWorks Eğitim Videoları izleyin (... miramax Solidworks Görsel Derslerimiz 62 28/7/2017, 21:14 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Ansys ile düzlem gerilme problemlerin... burakoz1989 ANSYS 197 9/11/2017, 01:28 Son gönderilen mesajlar
a.yuksel
Yeni mesaj yok Duyuru: İLERİ DERECE ANSYS EĞİTİMİ VEREN KURS?? vermilion Programlama /Y.Dil/Teknik Eğitim Kursları 24 24/5/2016, 22:31 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Duyuru: COSMOSWORKS ADINA HERŞEY (TÜRKÇE ) 26 MB serthan CosmosWorks 1 15/10/2008, 13:02 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: ÖRNEKLERLE ANSYS WORKBENCH’E GİRİŞ T... muti_27 ANSYS 4 26/2/2013, 14:05 Son gönderilen mesajlar
HaKuSheN
Yeni mesaj yok Önemli: Ansys Workbench eğitim sunuları, Work... maximen ANSYS 5 20/5/2016, 22:43 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önemli: ASP Eğitim Videoları [Türkçe] miramax PHP/ASP/HTML/CGI/JAVA/PYTHON 3 2/1/2016, 13:57 Son gönderilen mesajlar
markasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Türkçe solidworks eğitim videoları maximen Solidworks 303 30/11/2017, 12:38 Son gönderilen mesajlar
Byz
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio MAX Türkçe Eğitim Videoları huso 3DSmax/Photoshop 18 6/3/2008, 11:35 Son gönderilen mesajlar
genc_mucit
Yeni mesaj yok Önemli: Mastercam Türkçe eğitim videoları makinecnc Mastercam 159 12/3/2017, 15:16 Son gönderilen mesajlar
emircan92

Kod Çalışma Süresi = 0.1243 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,