Mesaj Panosu

catia kinematik,gsd eğitim videoları
Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Catia     Catia Görsel Derslerimiz

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Uzman Üye
Uzman Üye
Durum:Offline
Üye No: 14991

MesajTarih: 2/12/2007, 15:10    Mesaj konusu: catia kinematik,gsd eğitim videoları Alıntıyla Cevap Gönder

catia kinematik animasyonlar ve eğitim videoları

KİNEMATİK AVİLER.

Toplamda 1.5 saate yakın ve aşşağıda belirtilen komutların anlatıldığı toplamda 665 mb'i bulan videolar serisi..

Videoları izlemek de sorun yaşarsanız.

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] codecini

veya [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] media oynatıcısını indirin.

Hala sorun devam ederse

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] 'yi deneyin

revoult teker döndürme

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

dmu fiting serbest hareket

rigidjoint ve dişli animasyon

kızak hareketi prizmatikjoint

kam animasyonu

GERİSİ

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!

bu avide animasyon komutlarını aynı mekanizma içerisinde istenilen mesafe vesıralama ile kullanmayı anlatmaya çalıştım.

bu görüntüde anlatılan komutların çoğunun kullanıldığı bir çalışma örneği.

Link

En son yukselpinarr tarafından 31/12/2007, 21:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
46 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: 3/12/2007, 12:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GSD AVİLERİ

fill,extrude,çizgi kesme..vb komutların detaylandırılması

blend,trim,disassembly,join,healing

extrude,fill vs

fill

GERİSİ

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!
Üst Bölüm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Üye No: 6

MesajTarih: 4/12/2007, 09:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yüksel tek kelimeyle harika kardeşim.Toplamda rahat 1.5-2 sat var ancak ben 25 dakkasını falan izleyebilmişimdir. Özellikle piston animasyonların ve blend komutunu işleyişin iyi olmuş çünkü o konularda eksiklerim vardı.Bu arada mesajını seninde izninle editliyorum.Dosya boyutları ,resimler,başlıklar .vb bilgiler girdim.Sen yanlış bir başlıkta ismi değiştirirsin.
Üst Bölüm

Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: 4/12/2007, 12:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok güzel olmuş böyle.tabi bu komutların kullanım şekillerini daha güzel ve geniş anlatan videolarda vardır. ancak benim gerçek maksadım,insan bir komuta yada bilgiye giriş yapamayınca soğuk kalıyor.ancak biraz kullanınca gerisini kendi çözüyor.bunu sağlamak istedim.

bu arada kamın çalışmasını ve subabaı itmesini sağlayan komut dizisi ile ilgili ben hiçbir avi bulamamıştım.bu olaya dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.çünki oradaki mantık animasyon olayının büyük bir kısmını eleveriyor.
bu görüntüde birçok komutu bir arada kullanmıştım izleyebilirsiniz.
Üst Bölüm

Co.Admin
Co.Admin
Üye No: 92

MesajTarih: 18/12/2007, 13:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yüksel sizlerin sayesinde öğrenicez inşallah catia'yı özellikle analiz konusu benim ilgilenmem gereken dal.Sağol videolar için.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Catia     Catia Görsel Derslerimiz

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Ansys Workbench Türkçe Eğitim Videoları burakoz1989 ANSYS 144 23/11/2017, 16:45 Son gönderilen mesajlar
thegojira
Yeni mesaj yok SolidWorks Eğitim Videoları izleyin (... miramax Solidworks Görsel Derslerimiz 62 28/7/2017, 21:14 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Önemli: Edgecam anlatım videoları,edgecam gör... huso Mastercam 0 14/6/2009, 14:38 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: C++ C# Eğitim Videoları huso VB/C,C++,/Fortran 134 16/5/2016, 02:54 Son gönderilen mesajlar
uklnc
Yeni mesaj yok Önemli: C ++ Eğitim Videoları huso VB/C,C++,/Fortran 45 12/12/2016, 17:16 Son gönderilen mesajlar
wakinci
Yeni mesaj yok Önemli: AutoCAD Eğitim Videoları aabanozcu Autocad 105 4/3/2016, 13:22 Son gönderilen mesajlar
cafer_turhan
Yeni mesaj yok Önemli: Unigraphics NX 3 CAM Eğitim Videoları silistre Unigraphics 2 18/11/2012, 01:50 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Archicad Eğitim videoları huso İnsaat Mühendisleri/Mimarlar 8 20/3/2015, 12:20 Son gönderilen mesajlar
isuldur
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önemli: ASP Eğitim Videoları [Türkçe] miramax PHP/ASP/HTML/CGI/JAVA/PYTHON 3 2/1/2016, 13:57 Son gönderilen mesajlar
markasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Mastercam Türkçe eğitim videoları makinecnc Mastercam 159 12/3/2017, 15:16 Son gönderilen mesajlar
emircan92

Kod Çalışma Süresi = 0.1100 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,